MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 11642268
nr 1164 2268
GUN
1800-tal, Sign GB, längd: 150 cm, Delar märkta 229, slitage, skador.
1800-tal, Sign GB, längd: 150 cm, Delar märkta 229
Condition: slitage, skador
3000
SEK 3600
Monday February 19 2018
at 20:51:18
3.400 kr
2.600 kr
2.800 kr (Robot)